DROGIE KLIENTKI

Mój gabinet działa od ośmiu lat. Zawód kosmetyczki jest moim drugim zawodem. Posiadam także wykształcenie plastyczne. Od najwcześniejszych lat przejawiałam zdolności artystyczne, zajmowałam się różnymi dziedzinami sztuki rysunkiem, malarstwem, rzeźbą, ale tym wybranym okazało się malarstwo olejne. Maluję obrazy o bogatej kolorystyce i fakturze, kocham impresjonizm. Moja potrzeba kreowania rzeczywistości ewaluowała, stąd wzięło się zainteresowanie kosmetyką i wizażem. Tym co odróżnia mnie od innych na rynku jest połączenie w mojej pracy dwóch pasji kosmetyki i malarstwa .W gabinecie wykorzystuję uzdolnienia plastyczne przy wszystkich zabiegach upiększających: makijażach, paznokciach, tatuażu, wizażu.

Zwłaszcza jeśli chodzi o panie przygotowujące się do ślubu, służę pomocą nie tylko w sprawie pielęgnacji i upiększania ale także na prośbę klientki pomogę wybrać uczesanie, suknię wraz z dodatkami a nawet pomysł na wygląd sali weselnej. Zazwyczaj już podczas pierwszego spotkania rodzi się „pomysł” na wygląd panny młodej, taki który wydobędzie i podkreśli wszystkie jej zalety. Taka praca daje mi największą frajdę i satysfakcję. Pielęgnacja i wszystkie zabiegi z tym związane także dają mnóstwo satysfakcji, to swojego rodzaju przygotowanie płótna pod obraz, a kontakt z klientami bardzo różnorodnymi, pod względem zarówno charakteru, wieku, wykonywanej pracy, zainteresowań, przynosi po prostu mnóstwo przyjemności.

W domu maluję obrazy olejne. Praca w gabinecie to także praca twórcza tylko w innej formie.

Zapraszam do skorzystania z usług mojego gabinetu i przedstawiam państwu całą ofertę.

Przedstawiam także pokrótce kosmetyki wiodące w moim gabinecie

 

   

Firmą wiodącą w zabiegach kosmetycznych w moim gabinecie jest firma . Janssen Cosmeceutical tworzy renomowane i ekskluzywne kosmeceutyki pielęgnacyjne. Została założona w 1990r przez pana Waltera Janssena, który branżą kosmetyczną zajmuje się już od 34 lat. Do produkcji swoich preparatów wprowadził więc wszechstronną wiedzę, popartą wieloletnią praktyką.

Firma specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych kosmeceutyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała. Szczególny nacisk firma Janssen Cosmeceutical kładzie na jakość produktów, która podbudowana jest naukowymi osiągnięciami oraz badaniu ich skuteczności, zastosowanie najnowocześniejszych substancji bioaktywnych, których skuteczność została udowodniona a także na opracowanie efektywnych strategii zastosowania produktów, w zabiegach gabinetowych.

Oferując preparaty najwyższej jakości firma Janssen zalicza się do firm ekskluzywnych i elitarnych. O skuteczności kosmetyków świadczą odbiorcy z ponad 60 krajów świata. Oferta firmy Janssen Cosmeceutical obejmuje bardzo bogatą ofertę preparatów z których mogą państwo korzystać również w domu, stosując kontynuację pielęgnacji gabinetowej w postaci kosmetyków detalicznych.

Wszystkie zabiegi, które wykonuję są bardzo bogate. W każdym z nich wykorzystuję preparaty, oczyszczające, złuszczające, przygotowujące skórę do wchłaniania wysokoaktywnych substancji czynnych, maski kremowe, preparaty do masażu, ampułki, koncentraty (zawierające bioaktywne substancje bez zawartości konserwntów), maski algowe, gipsowe, matrigele, płaty kolagenowe, kremy pielęgnacyjne. Oferta „Janssena” jest przebogata, można wybierać kosmetyki najlepsze do danej skóry, mieszać, tworzyć indywidualne zestawy, z jak największą korzyścią dla potrzeb skóry. 

Ponadto zabiegi wzbogacam pracą specjalistycznych aparatów do peelingu kawitacyjnego, sonoterapii (ultradźwięków), mikrodermabrazji, światłoterapii czy laseroterapii.