TATUAŻ   (Galeria)

Tatuaż który wykonujemy w naszym gabinecie jest zabiegiem permanentnym czyli stałym, pozostaje na skórze do końca życia. Dlatego tak ważne jest właściwe dobranie wzoru. W wyborze nie można kierować się emocjami, modą czy też wzorami które mają nasi znajomi. Decyzja musi być gruntownie przemyślana, ponieważ usunięcie tatuażu jest bardzo trudne i wiąże się z dużymi kosztami (dużo większymi niż przy zrobieniu tatuażu).

Przy doborze wzoru ważne są płeć, miejsce wykonania, sposób bycia, styl, temperament. Wzór jaki wybierzemy powinien odzwierciedlać naszą osobowość, styl bycia, ubierania się, nie powinien kłócić się z naszym wizerunkiem. Nie ma podziału na tatuaże męskie i damskie, jednakże kobiety wybierają wzory delikatniejsze, często kwiatowe, dostosowane zarówno wielkością jak i tematem do poszczególnych części ciała. Jeśli powierzchnia skóry na której ma być tatuaż jest duża (chodzi tu głównie o panów), to tatuaż nie powinien być bardzo mały. W każdym wypadku trzeba dopasować kształt wzoru do powierzchni skóry. W przypadku pań miejsce zabiegu ważne jest także ze względu na ewentualne, przyszłe ciąże, ponieważ wygląd skóry w niektórych miejscach znacznie się wtedy zmienia (głównie chodzi o brzuch i piersi). Musimy pamiętać o tym, że każdy z nas jest coraz starszy i uwzględnić to przy doborze wzoru.

Przed wykonaniem zabiegu zapraszamy na konsultację. Dysponujemy wzorami w gabinecie, można też oczywiście przynieść swój wybrany wzór.

Cena tatuażu uzależniona jest od wielkości, rodzaju oraz stopnia trudności.

 Po miesiącu od wykonania niezbędna jest wizyta kontrolna w celu ewentualnego uzupełnienia (zwłaszcza w przypadku tzw. tribali, skóra podczas zabiegu jest zabrudzona, może być lekko opuchnięta więc nie. można stwierdzić czy każdy milimetr jest idealnie pokryty barwnikiem), w przypadku tatuażu cieniowanego zazwyczaj nie jest to konieczne).

Tatuaż goi się szybko, niezbędna jest jednak ochrona przeciwsłoneczna przez miesiąc od wykonania, trzeba to wziąć pod uwagę przy planowaniu czasu zrobienia tatuażu.

O pielęgnacji skóry po wykonaniu tatuażu zostaną państwo poinformowani w gabinecie, ewentualne przeciwskazania omówione zostaną w czasie wizyty konsultacyjnej. Także przygotowanie skóry do zabiegu zostanie omówione wcześniej.

Zapewniamy bezpieczeństwo podczas zabiegu, wszystkie narzędzia są czyszczone zgodnie z procedurami ,dezynfekowane w najwyższej jakości środkach dezynfekcyjnych, następnie dodatkowo czyszczone w myjce ultradźwiękowej, w temp. 100 st C oraz sterylizowanw w autoklawie. Igły oczywiście są jednorazowe oraz inne środki mające bezpośrednią styczność ze skórą. Każde narzędzie rozpakowywane jest bezpośrednio przed zabiegiem w obecności klienta z jednorazowych, sterylnych pakietów sterylizacyjnych.

Tatuaże wykonujemy u osób pełnoletnich, po wcześniejszym, pisemnym wyrażeniu zgody, w związku z czym prosimy o zabranie dowodu tożsamości.

Na wykonanie tatuażu u osoby niepełnoletniej muszą wyrazić zgodę rodzice lub opiekunowie prawni. Niezbędna jest ich obecność wraz z dowodem osobistym w celu wrażenia pisemnej zgody.